O nas

“Jak umiejętnie wykorzystać moje naturalne predyspozycje? Co jest najkorzystniejsze dla mojego typu urody? Jak w pogoni za modą nie zatracić mojego własnego ja? W czym będzie mi do twarzy? Jakie są moje mocne strony? I wreszcie: jakie stylizacje będą najlepsze dla mnie?” Te i podobne pytania dręczą co dzień każdego. Budowanie swojego wizerunku to wszak nie lada wyzwanie. Trzeba zmierzyć się z pojęciami z różnych dziedzin życia. Konieczna jest dogłębna analiza własnych potrzeb, znajomość trendów urodowych i ich indywidualna adaptacja oraz niejednokrotnie spore umiejętności manualne. Nie każdy ma wiedzę, możliwości i czas, aby zgłębiać tajniki branży hair & beauty na własną rękę. Na szczęście jest Studio Wizerunku prowadzone w centrum Katowic przez Adriana Kota.

Nasza wykwalifikowana kadra przełamuje stereotypy i konwencje. Świat nie jest czarno-biały. Emanuje całą feerią barw i cieszymy się, że tworząc Wasze stylizacje możemy dokładać swoją cegiełkę do budowy kolorowej i ciekawszej rzeczywistości. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i chętnie je zrealizujemy. Z pasją i oddaniem sprawimy, że Wasza stylizacja będzie naprawdę niezapomniana. Każdy z Was reprezentuje inny typ osobowości, charakteru i urody. Śledząc na bieżąco nowinki branży fryzjersko-kosmetycznej doradzamy to, co dla Was najlepsze.

W zależności od Waszych potrzeb proponujemy Wam zupełne metamorfozy albo elegancką klasykę, która zawsze jest na czasie. Oferujemy pakiety pielęgnacyjne i regeneracyjne strukturę włosa. Stale poszerzamy również wachlarz usług kosmetycznych, które pięknie dopełniają stylizację włosów.

DANE KONTAKTOWE

Studio Adrian Kot

Słowackiego 27
40-094 Katowice
Wejście od ul. Opolskiej 2

GODZINY OTWARCIA

Pn
10:00 - 19:00
Wt
10:00 - 19:00
Śr
10:00 - 19:00
Czw
10:00 - 19:00
Pt
10:00 - 19:00
Sb
08:00 - 13:00
Nd ZAMKNIĘTE